MENU UCZNIA

BAZA SZKOŁY

 edukacjam3m

help3m

listyizyczm

to warto wiedziecm

OGŁOSZENIA

ARCHIWUM

TURNIEJ FINAŁOWY MISTRZOSTW POLSKI SZKÓŁ ROLNICZYCH W HALOWEJ PIŁCE NOŻNEJ CHŁOPCÓW 2020

19 094Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Potoczku był gospodarzem Turnieju Finałowego Mistrzostw Polski Szkół Rolniczych w Halowej Piłce Nożnej Chłopców, który odbył się 7 marca 2020 r.

Patronat nad turniejem objął Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi pan Jan Krzysztof Ardanowski. W turnieju wzięło udział 12 najlepszych szkół z całej Polski wyłonionych w sześciu turniejach półfinałowych z następujących miejscowości: Rudka, Potoczek, Jabłoń, Bogdańczowice, Sejny, Kowal, Stary Brześć, Lututów, Nowosielce, Studzieniec, Nowy Targ, Brzostowo. Drużyny rywalizowały w czterech grupach systemem „każdy z każdym”, a następnie dwa najlepsze zespoły z każdej grupy rozgrywały mecze o miejsca I-VIII, zaś pozostałe o miejsca IX – XII. Reprezentacja naszej szkoły była w grupie z Nowosielcami i Kowalem . W rozgrywkach grupowych zajęliśmy I miejsce.. Mecz ćwiećfinałowy z ZSCKR Studzieniec zakończył się wynikiem 1:2 dla przeciwników. Zwycięstwo 1:0 nad ZSCKR w Potoczku umożliwiło nam walkę o V miejsce. Ostatecznie zajęliśmy VI miejsce.
Naszą szkołę reprezentowali: Jan Mikołajczuk, Paweł Oliwniak, Norbert Tchórznicki, Kamil Żukowski, Sebastian Tymiński, Dominik Jakoniuk, Dominik Tymiński, Sebastian Twarowski, Dominik Sienicki, Mateusz Omelańczuk.
Kolejność końcowa:
I miejsce – ZSCKR w Brzostowie
II miejsce - ZSCKR w Nowym Targu
III miejsce – ZSCKR w Studzieńcu
IV miejsce – ZSCKR w Jabłoniu
V miejsce – ZSCKR w Nowosielcach
VI miejsce – ZSCKR w Rudce
VII miejsce – ZSCKR w Potoczku
VIII miejsce – ZSCKR w Lututowie
IX miejsce – ZSCKR w Starym Brześciu
X miejsce – ZSCKR w Kowalu
XI miejsce – ZSCKR w Sejnach
XII miejsce – ZSCKR w Bogdańczowicach
Wszystkie zespoły otrzymały pamiątkowe dyplomy, a najlepsze trzy szkoły puchary ufundowane przez Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi, które wręczali: w imieniu Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi - dyrektor Departamentu Spraw Społecznych i Oświaty Rolniczej pan Robert Jakubik, wójt gminy Potok Wielki pan Leszek Nosal, dyrektor ZSCKR w Potoczku pan Dariusz Wolan.

ue2

kliknij6

corono960

4 43019 109

 PLAKAT A3 polskiebazarek 960

polskiebazarek.pl

produktpolskiplus230

 

 

18 38

199

 

prawa0

prawa1

prawa1

prawa3

Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego
im. Krzysztofa Kluka w Rudce

Adres:
ul. Ossolińskich 1, 
17-123 Rudka, woj. podlaskie

e-mail: zsckr.rudka@o2.pl
telefon: (085) 739 40 15