MENU UCZNIA

BAZA SZKOŁY

 edukacjam3m

help3m

listyizyczm

to warto wiedziecm

OGŁOSZENIA

ARCHIWUM

VII Spartakiada halowej piłki nożnej chłopców o Puchar Dyrektora ZS CKR w Rudce.

19 095VII Spartakiada, podobnie jak i w latach poprzednich , cieszyła się ogromnym zainteresowaniem. Do rozgrywek zgłosiło się 8 szkół.

W pierwszym turnieju dnia 28 lutego 2020 r. udział w rozgrywkach wzięło cztery szkoły. Do finału zakwalifikowali się uczniowie ze szkół podstawowych w Ciechanowcu i Klukowie. W drugim terminie 5 marca 2020r. gało również cztery szkoły. Do finału awansowali uczniowie ze szkoły podstawowej w Wyszkach i Brańsku. W obu turniejach zawody odbywały się zgodnie z przepisami POZPN w Białymstoku.
W dniu rozgrywek uczniowie szkół podstawowych korzystali ze słodkiego poczęstunku przygotowanego przez naszą młodzież z technikum żywienia.
Finał spartakiady odbył się 11marca 2020r. Miła atmosfera, życzliwość i gra fer play to cechy, które dominowały naszej imprezie. Podsumowując turniej, Pani Halina Leszczyńska Dyrektor ZSCKR w Rudce wręczyła Puchar, medale, dyplomy i piłki nożne. Zapraszała również uczniów szkół podstawowych, aby od września rozpoczęli naukę w naszej szkole. Podziękowała opiekunom drużyn za przyjęcie zaproszenia i udział w turnieju. Na zakończenie Pani Dyrektor zaprosiła wszystkich uczestników na wspólny obiad.

Kolejność końcowa Spartakiady:

I miejsce –SP Ciechanowiec
II miejsce - SP Wyszki
III miejsce - SP Brańsk
IV miejsce - SP Klukowo


Gratulujemy. Do zobaczenia za rok.

galeriafoto

ue2

kliknij6

corono960

4 43019 109

 PLAKAT A3 polskiebazarek 960

polskiebazarek.pl

produktpolskiplus230

 

 

18 38

199

 

prawa0

prawa1

prawa1

prawa3

Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego
im. Krzysztofa Kluka w Rudce

Adres:
ul. Ossolińskich 1, 
17-123 Rudka, woj. podlaskie

e-mail: zsckr.rudka@o2.pl
telefon: (085) 739 40 15