help3m

ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO KLAS MATURALNYCH

19 098Uroczystość ukończenia szkoły odbyła się 24.04.2020 r. w formie wideokonferencji.

Przed monitorami komputerów o godzinie 10.30 spotkali się:dyrektor szkoły Halina Leszczyńska, wychowawcy klas: Oliwia Pawłowska,Teresa Snarska i absolwenci klas: klasa IV TŻiUG,klasa IV TR i klasaIV TA.Pomimo innych warunków, podczas uroczystości niczego nie brakowało.
Pani Dyrektor skierowała szereg ciepłych słów do absolwentów, przedstawiła czteroletnie osiągnięcia i wyróżnienia oraz odczytała listy gratulacyjne dla rodziców.
Wychowawcy jeszcze raz przekazali swoim wychowankom najważniejsze wskazówki życiowe oraz podziękowali im za współpracę w procesie edukacyjnym. Nie zabrało też słów podziękowań absolwentów skierowanych do Dyrekcji i Rady Pedagogicznej.
Były też łzy wzruszenia. Wszyscy życzyli sobie powodzenia i utrzymywania dalszych wzajemnych kontaktów.

ue2

produktpolskiplus230