MENU UCZNIA

BAZA SZKOŁY

 edukacjam3m

help3m

listyizyczm

to warto wiedziecm

OGŁOSZENIA

ARCHIWUM

Mazurskie Agro Show 2020

19 099W dniach 8-9 luty 2020 r. odbyło się w Ostródzie najważniejsze wydarzenie branżowe dedykowane rolnikom z północno-wschodniej Polski - wystawa maszyn rolniczych Mazurskie Agro Show.

 

W tym wydarzeniu uczestniczyli również uczniowie naszej szkoły, kształcący się w zawodzie technik rolnik. W halach wystawowych Centrum Wystawowo- Konferencyjnego w Ostródzie zaprezentowało się ponad 250 firm z szeroko pojętej branży rolniczej. Przyszli rolnicy mieli okazję zobaczyć wiele nowości i ciekawych rozwiązań technicznych. Na wystawie prezentowali się niemal wszyscy najwięksi polscy producenci, a także przedstawiciele wszystkich czołowych, światowych marek maszyn i urządzeń rolniczych.

galeriafoto

 ue2

produktpolskiplus230

 

 

18 38

199

 

prawa0

prawa1

prawa1

prawa3

kk230

Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego
im. Krzysztofa Kluka w Rudce

Adres:
ul. Ossolińskich 1, 
17-123 Rudka, woj. podlaskie

e-mail: zsckr.rudka@o2.pl
telefon: (085) 739 40 15