help3m

INAUGURACJA NOWEGO ROKU SZKOLNEGO 2020/2021 - Powrót do szkoły

20 003W tym roku 1 wrzesień wyglądał nieco inaczej niż zwykle. Nie było uroczystej inauguracji, w jakiej dotychczas udział brała cała szkolna społeczność.

Spotkaliśmy się w małych grupach, z zachowaniem reżimu sanitarnego. Po krótkim spotkaniu z panią Dyrektor i kadrą kierowniczą, uczniowie spotkali się w salach lekcyjnych z wychowawcami i, ku uciesze wszystkich, z kolegami. Podczas tych krótkich spotkań zapoznali się z planem zajęć i wewnętrznymi procedurami bezpieczeństwa dotyczącymi zapobiegania i przeciwdziałania Covid-19. Oczywiście podzielili się też wrażeniami z minionych wakacji.

Całemu Gronu Pedagogicznemu, wszystkim Pracownikom, Rodzicom i Wam, drodzy Uczniowie życzymy wytrwałości w realizowaniu planów i zamierzeń, konsekwentnego dążenia do celu oraz pozytywnej energii, którą razem zamienimy na twórcze i efektywne działania w nowym roku szkolnym 2020/2021.

ue2

klikkf