MENU UCZNIA

BAZA SZKOŁY

 edukacjam3m

help3m

listyizyczm

to warto wiedziecm

OGŁOSZENIA

ARCHIWUM

Dzień Sybiraka w Rudce 2020

20 009Od wielu lat uczniowie naszej szkoły pielęgnują pamięć o Sybirakach.

Tradycją stało się uczestniczenie w Międzynarodowym Marszu Pamięci Sybiru w Białymstoku. W tym roku w związku z sytuacją epidemiczną marsz nie odbył się. Nie przeszkodziło to jednak w podtrzymaniu zwyczaju wspomnieniowego spotkania przy Krzyżu-Pomniku Sybiraków w Rudce. 17 września 2020 roku uczniowie pod opieką nauczyciela historii w mniejszym gronie, niż zazwyczaj, zapalili znicz pamięci i uczestniczyli w modlitwie poprowadzonej przez księdza prefekta. Ta skromna lekcja historii była wyrazem hołdu oddanego bohaterom dramatycznych losów naszego narodu, o których nie wolno nam zapomnieć.

ue2

klikkf

Zywno prosto

 

 

18 38

 

 

prawa0

prawa1

prawa1

prawa3

PLAKAT A3 polskiebazarek 960polskiebazarek.plproduktpolskiplus230

Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego
im. Krzysztofa Kluka w Rudce

Adres:
ul. Ossolińskich 1, 
17-123 Rudka, woj. podlaskie

e-mail: zsckr.rudka@o2.pl
telefon: (085) 739 40 15