MENU UCZNIA

BAZA SZKOŁY

 edukacjam3m

help3m

listyizyczm

to warto wiedziecm

OGŁOSZENIA

ARCHIWUM

Święto Niepodległości w ZSCKR w Rudce w 2020 r.

11 listopada 2020 roku obchodziliśmy 102 rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości.

W tym roku obchody Święta Niepodległości przebiegały w naszej Szkole inaczej, niż zwykle, ze względu na czas pandemii Covid – 19. Mimo nadzwyczajnych okoliczności postaraliśmy się, aby szkolna społeczność godnie uczciła listopadowe Święto i równie uroczyście, jak w ubiegłych latach, wyraziła szacunek dla narodowych wartości.
Program artystyczny w wykonaniu uczniów klasy II i III, wyemitowany na szkolnej platformie edukacyjnej, uświetnił obchody Święta. Uczniowie mogli obejrzeć również prezentację multimedialną, dzięki której mogliśmy przypomnieć sobie uroczystości z okazji 11 Listopada w minionych latach. Całości tegorocznych obchodów Święta Niepodległości w ZSCKR w Rudce dopełniły: odświętna dekoracja szkolnych korytarzy i biało-czerwona iluminacja pałacu Ossolińskich – siedziby szkoły.
Jak co roku, tym razem w skromniejszej oprawie, odbyły się gminne uroczystości Święta Niepodległości. Wziął w nich udział reprezentant kierownictwa naszej szkoły.

 

 

konkursdyr430

ue2

klikenauczanie

  

DTZCI430RDTZCI430U

  

prawa0

prawa1

prawa1

prawa3

PLAKAT A3 polskiebazarek 960

produktpolskiplus23018 38

Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego
im. Krzysztofa Kluka w Rudce

Adres:
ul. Ossolińskich 1, 
17-123 Rudka, woj. podlaskie

e-mail: zsckr.rudka@o2.pl
telefon: (085) 739 40 15