MENU UCZNIA

BAZA SZKOŁY

 edukacjam3m

help3m

listyizyczm

to warto wiedziecm

OGŁOSZENIA

ARCHIWUM

Pszczoły – moja pasja z sukcesem

20 018Pomimo trudnej sytuacje epidemicznej nasi uczniowie są niezwykle aktywni.

Ich zaangażowanie widać nie tylko na obowiązkowych zajęciach prowadzonych na odległość, ale dzielnie pracują na zajęciach dodatkowych, a także biorą udział w konkursach.
20 015W dniu 19.11.2020 r. odbyła się II edycja „Wojewódzkiej olimpiady wiedzy o pszczelarstwie” organizowana przez Urząd Marszałkowski Województwa Podlaskiego. Ideą konkursu jest zachęcenie młodzieży do poznania sekretów życia pszczoły miodnej. Jak również przybliżenie zagadnień o produktach pszczelich i ich wpływie na zdrowie człowieka. 20 016Tegoroczna edycja przybrała formułę on-line. Nie mogło nas tam zabraknąć, gdyż wśród naszej młodzieży są pasjonaci pszczelarstwa. Pasję i zaangażowanie potwierdzili sukcesem. Młodzi pasjonaci pszczelarstwa rozwiązywali test składający się z 45 pytań, a następnie w dogrywce komisja konkursowa weryfikowała wiedzę uczestników nt. roślin miododajnych.
W tegorocznej edycji wojewódzkiej olimpiady mamy laureatów drugiego i trzeciego miejsca. Drugie miejsce na podium zajął Łukasz Prokop, trzecie – Patrycja Rogozińska. Jesteśmy dumni z naszych uczniów i cieszymy z uzyskanych osiągnięć. Jest to kolejny sukces naszych uczniów w Wojewódzkiej olimpiadzie wiedzy o pszczelarstwie. W roku ubiegłym nasza uczennica była również laureatką.
Serdecznie gratulujemy.

ue2

klikkf

Zywno prostoklikenauczanie

DTZCI430RDTZCI430U

 

 

18 38

 

 

prawa0

prawa1

prawa1

prawa3

PLAKAT A3 polskiebazarek 960polskiebazarek.plproduktpolskiplus230

Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego
im. Krzysztofa Kluka w Rudce

Adres:
ul. Ossolińskich 1, 
17-123 Rudka, woj. podlaskie

e-mail: zsckr.rudka@o2.pl
telefon: (085) 739 40 15