MENU UCZNIA

BAZA SZKOŁY

 edukacjam3m

listyizyczm

to warto wiedziecm

OGŁOSZENIA

ARCHIWUM

Ślubowanie klas pierwszych

002Sumienne wypełnianie obowiązków ucznia, przestrzeganie regulaminu oraz dbałość o dobre imię szkoły. Takie ślubowanie złożyło w obecności nauczycieli i rodziców 46 uczniów naszej szkoły. W tym wyjątkowym dniu pani dyrektor Halina Leszczyńska pogratulowała pierwszoklasistom wyboru szkoły i życzyła wielu sukcesów w dalszym zdobywaniu wiedzy.

Oprawę artystyczną uroczystości przygotowali uczniowie z klasy IV TR pod kierunkiem pana Władysława Romanowicza. Młodzież przybliżyła sylwetkę wielkiego uczonego, przyrodnika ks. Jana Krzysztofa Kluka.

"Piękne rzeczy wypracować można dzięki długiej i uciążliwej nauce, złe natomiast owocują same bez trudu" - Demokryt z Abdery

Agnieszka Łempicka

galeriafoto

 

 

logo erasmusv4

199

 

prawa0

prawa1

prawa1

prawa3

kk230

Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego
im. Krzysztofa Kluka w Rudce

Adres:
ul. Ossolińskich 1, 
17-123 Rudka, woj. podlaskie

e-mail: zsckr.rudka@o2.pl
telefon: (085) 739 40 15