MENU UCZNIA

BAZA SZKOŁY

 edukacjam3m

listyizyczm

to warto wiedziecm

OGŁOSZENIA

ARCHIWUM

Święto Szkoły

009"Żyj, abym mógł ci służyć, ja niech żyję, abym ci uskutecznił przysługę"

Powyższe słowa K. Kluka były mottem przewodnim uroczystości z okazji Święta Szkoły.

W słoneczny jesienny poranek 4 listopada wszyscy, w uroczystym pochodzie, na czele ze sztandarem udaliśmy się na mszę św. celebrowaną przez ks. Kanonika Ryszarda Zalewskiego. Oficjalną część uroczystości w szkole otworzyło przemówienie pani dyrektor Haliny Leszczyńskiej. Korzystając z okazji pani dyrektor wręczyła podziękowania uczniom zaangażowanym w przygotowanie centralnej inauguracji roku szkolnego, "Tygodnia chleba na zakwasie w szkole", a także wyróżnienie uczennicy Annie Niemyjskiej za reprezentowanie szkoły w V Konkursie Pieśni Patriotycznej Szkół Gimnazjalnych i Ponadgimnazjalnych Powiatu Bielskiego.

Następnie mogliśmy podziwiać występy naszych szkolnych artystów w montażu słowno-muzycznym przygotowaym pod kierunkiem pani Krystyny Stępkowskiej. Dużym zainteresowaniem cieszyła się scenka ukazująca życie i działalność Krzysztofa Kluka. W rolę patrona szkoły doskonale wcielił się Łukasz Koc uczeń kl. II TA.

Po zakończeniu oficjalnej części uroczystości młodzież mogła wziąć udział w konkursach przygotowanych przez Samorząd Uczniowski pod kierunkiem pani Agnieszki Łempickiej i pani Emilii Kresso.

Konkurs "1 z 11" wygrał Daniel Wiński uczeń kl. III TŻ.

W turnieju "Familiada", rozgrywanym między dwiema pierwszymi klasami, zwyciężyła kl. I TŻ/TA. Natomiast w konkursie "Karaoke" niekwestionowanymi faworytami okazali się uczniowie z kl. II TR z piosenką "Jesteś szalona".

Na zakończenie uroczystości w stołówce internatu czekała na wszystkich kulinarna niespodzianka.

Agnieszka Łempicka

Krystyna Stępkowska

galeriafoto

 produktpolskiplus230

 

 

18 38

199

 

prawa0

prawa1

prawa1

prawa3

kk230

Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego
im. Krzysztofa Kluka w Rudce

Adres:
ul. Ossolińskich 1, 
17-123 Rudka, woj. podlaskie

e-mail: zsckr.rudka@o2.pl
telefon: (085) 739 40 15