I Turniej Mikołajkowy o Puchar Dyrektora ZS CKR w Rudce

014Dnia 6 grudnia 2011r. w hali sportowej ZS CKR w Rudce odbył się I Turniej Mikołajkowy o Puchar Dyrektora w piłce halowej dryżyn mieszanych. W zawodach wzięły udział reprezentacje 12 klas. Uroczystego otwarcia turnieju dokonała Pani Dyrektor Halina Leszczyńska. Zachęcała do zdrowej rywalizacji oraz gorącego dopingu.

Kolejność końcowa zawodów:

I miejsce - klasa III TA (wych. E. Owerczuk)

II miejsce - klasa I TA (wych. J. Bobel)

III miejsce - klasa II TŻ (wych. W. Boczkowski)

Największym zainteresowaniem cieszył się mecz pomiędzy kadrą nauczycieli a pracownikami. Zwycięstwo odnieśli pracownicy, oni też otrzymali słodką nagrodę.

W czasie turnieju odbyły się konkurencje indywidualne (strzał do bramki). Zwycięzcy otrzymali mikołajkowe nagrody.

Na zakończenie Pani Dyrektor H. Leszczyńska wręczyła Mikołajowe Puchary i podziękowała uczestnikom zawodów za zaangażowanie i grę fair play.

Michał Warmijak

logo w2