MENU UCZNIA

BAZA SZKOŁY

 edukacjam3m

listyizyczm

to warto wiedziecm

OGŁOSZENIA

ARCHIWUM

Produkcja mięsa wołowego

024Dnia 15.02.2012r. w naszej szkole odbyło się po raz drugi seminarium "Produkcja mięsa wołowego wysokiej jakości szansą opłacalności produkcji w województwie podlaskim". Było ono adresowane do uczniów technikum rolniczego, którzy w przyszłości zostaną właścicielami gospodarstw rolnych oraz do okolicznych rolników.

Dr inż. Zenon Choroszy przedstawił perspektywy hodowli bydła mięsnego, rasy najlepiej nadające się do tego typu działalności oraz podzielił się swoimi doświadczeniami. Seminarium cieszyło się dużym zainteresowaniem zarówno uczniów jak i rolników. Każdy uczestnik spotkania otrzymał certyfikat potwierdzający jego udział w szkoleniu.

Maciej Nietupski

galeriafoto

 

reforma960

 

18 38

logo erasmusv4

199

 

prawa0

prawa1

prawa1

prawa3

kk230

Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego
im. Krzysztofa Kluka w Rudce

Adres:
ul. Ossolińskich 1, 
17-123 Rudka, woj. podlaskie

e-mail: zsckr.rudka@o2.pl
telefon: (085) 739 40 15