MENU UCZNIA

BAZA SZKOŁY

 edukacjam3m

listyizyczm

to warto wiedziecm

OGŁOSZENIA

ARCHIWUM

Walentynki 2012

026"Dzień Świętego Walentego

To dzień dobry dla każdego

W tym dniu wszyscy to wyznają,

Że chcą kochać i kochają"

Ten i inne walentynkowe wierszyki pojawiły się na naszych korytarzach szkolnych. Organizatorzy Walentynek, klasa IV Technikum Agrobiznesu, oprócz walentynkowego wystroju szkoły przygotowali: konkursy walentynkowe, pocztę walentynkową, koncert życzeń, oraz co się cieszyło największym powidzeniem - walentynkowe wróżby Ziutki. Część młodzieży ubrała się na czerwono i zgodnie z obietnicą dyrekcji była zwolniona z odpowiedzi ustnych. Dzień minął szybko z miłymi niespodziankami. Czekamy na następne sympatyczne dni, bo przecież w naszej szkole ich wiele.

 Teresa Snarska

 

reforma960

 

18 38

logo erasmusv4

199

 

prawa0

prawa1

prawa1

prawa3

kk230

Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego
im. Krzysztofa Kluka w Rudce

Adres:
ul. Ossolińskich 1, 
17-123 Rudka, woj. podlaskie

e-mail: zsckr.rudka@o2.pl
telefon: (085) 739 40 15