Międzynarodowe Targi Mechanizacji Rolnictwa Polagra - Premiery 2012 w Poznaniu

02717 lutego 2012 grupa uczniów z klasy I, II, IV technikum rolniczego i II technikum agrobiznesu zwiedziła Międzynarodowe Targi Mechanizacji Rolnictwa Polagra - Premiery 2012. Po raz pierwszy w Polsce zostały zaprezentowane nowości z branży rolniczej na nadchodzący sezon. Uczniowie obejrzeli najnowsze modele ciągników, kombajnów i specjalistycznych maszyn rolniczych, komputery i systemy GPS niezbędne przy niektórych pracach polowych. Swoje oferty branżowe prezentowało ok. 300 wystawców z 16 krajów: Polska, Rosja, Szwecja, Austria, Czechy, Chiny, Finlandia, Dania, Francja, Holandia, Litwa, USA, Turcja, Włochy, Wielka Brytania.

Na targach swoje nowości prezentowały m.in.: Agrotop, Agrifac, Agri Con, Agroyoumis, Amazone, Agralex, Claus, Case IH, Deutz - Fahr, Grasdorf, Gregoire - Besson, Hydro - Masz, John, Debre, Jospin, Kingskilde, Kraj, Koreanek, Kuhn, Krone, Lemken, Kverneland, Mescomp, M-Rol, NewHolland, Samasz, Tejeet, Tubes International, Vaderstad, Valtra.

Uczniami zwiedzającymi wystawę opiekował się wychowawca klasy I TR pan Michał Warmijak.

Michał Warmijak

logo w2