Ogólnopolski Młodzieżowy Konkurs Wiedzy o Ergonomii i Bezpieczeństwie Pracy w Rolnictwie

04518 maja 2012r. tegoroczny absolwent technikum rolniczego, Marek Murawski wziął udział w 4 Ogólnopolskim Młodzieżowym Konkursie Wiedzy o Ergonomii i Bezpieczeństwie Pracy w Rolnictwie, organizowanym przez miesięcznik "AGROmechanika Technika w gospodarstwie" i Wydział Inżynierii Produkcji SGGW, pod honorowym patronatem Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi, Kasy Rolniczego Ubezpieczenia społecznego, oraz JM Rektora SGGW. W konkursie brało udział prawie 200 szkół. Marek startował również w roku ubiegłym, zajmując 30 miejsce.

Finał centralny odbywał się podczas obchodów dni SGGW oraz WIP. Poszczególne wydziały uczelni prezentowały się przy pięknej pogodzie, przygotowując mnóstwo atrakcji zwiedzającym. Marek spotkał koleżanki i kolegów, którzy ukończywszy naszą szkołę studiują na różnych wydziałach SGGW. Z tą uczelnią on również chciałby się związać, podejmując tam studia.

Władysław Romanowicz

logo w