MENU UCZNIA

BAZA SZKOŁY

 edukacjam3m

help3m

listyizyczm

to warto wiedziecm

OGŁOSZENIA

ARCHIWUM

Ogólnopolski Młodzieżowy Konkurs Wiedzy o Ergonomii i Bezpieczeństwie Pracy w Rolnictwie

04518 maja 2012r. tegoroczny absolwent technikum rolniczego, Marek Murawski wziął udział w 4 Ogólnopolskim Młodzieżowym Konkursie Wiedzy o Ergonomii i Bezpieczeństwie Pracy w Rolnictwie, organizowanym przez miesięcznik "AGROmechanika Technika w gospodarstwie" i Wydział Inżynierii Produkcji SGGW, pod honorowym patronatem Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi, Kasy Rolniczego Ubezpieczenia społecznego, oraz JM Rektora SGGW. W konkursie brało udział prawie 200 szkół. Marek startował również w roku ubiegłym, zajmując 30 miejsce.

Finał centralny odbywał się podczas obchodów dni SGGW oraz WIP. Poszczególne wydziały uczelni prezentowały się przy pięknej pogodzie, przygotowując mnóstwo atrakcji zwiedzającym. Marek spotkał koleżanki i kolegów, którzy ukończywszy naszą szkołę studiują na różnych wydziałach SGGW. Z tą uczelnią on również chciałby się związać, podejmując tam studia.

Władysław Romanowicz

ue2

kliknij6

corono960

4 43019 109

 PLAKAT A3 polskiebazarek 960

polskiebazarek.pl

produktpolskiplus230

 

 

18 38

199

 

prawa0

prawa1

prawa1

prawa3

Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego
im. Krzysztofa Kluka w Rudce

Adres:
ul. Ossolińskich 1, 
17-123 Rudka, woj. podlaskie

e-mail: zsckr.rudka@o2.pl
telefon: (085) 739 40 15