MENU UCZNIA

BAZA SZKOŁY

 edukacjam3m

listyizyczm

to warto wiedziecm

OGŁOSZENIA

ARCHIWUM

Młodość wolna od palenia

047W dniach 31.05-01.06.2012 w naszej szkole odbyły się obchody Światowego Dnia bez Tytoniu. Samorząd Uczniowski we współpracy z Panią Pedagog Iwoną Falkowską włączył się w obchody tego dnia, proponując swoim kolegom udział w różnych zadaniach. Każda klasa miała przygotować i przedstawić plakat i prezentację w dowolnej formie na wylosowany temat. Odbył się też konkurs wiedzy na temat szkodliwości palenia oraz prezentacje: wierszy, piosenek, aforyzmów o tematyce antynikotynowej.

 

Zwycięzcy zostali uhonorowani nagrodami i certyfikatami udziału w obchodach Światowego Dnia bez Tytoniu.

Janina Komar

galeriafoto

 produktpolskiplus230

 

 

18 38

199

 

prawa0

prawa1

prawa1

prawa3

kk230

Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego
im. Krzysztofa Kluka w Rudce

Adres:
ul. Ossolińskich 1, 
17-123 Rudka, woj. podlaskie

e-mail: zsckr.rudka@o2.pl
telefon: (085) 739 40 15