MENU UCZNIA

BAZA SZKOŁY

 edukacjam3m

listyizyczm

to warto wiedziecm

OGŁOSZENIA

ARCHIWUM

Piknik "Poznaj Dobrą Żywność"

048W dniu 26.05.2012r. w kampusie SGGW w Warszawie Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi zorganizowało piknik rodzinny "Poznaj Dobrą Żywność". W tym szczególnym dniu - Dniu Matki, na gościnne tereny uczelni przybyło wiele rodzin. Również i my, naszą szkolną rodziną, przybyliśmy na tę imprezę.

Program pikniku był bogaty. Mogliśmy poznać prawie 100 firm prezentujących swoją ofertę, w tym 50 ze znakiem programu "Poznaj Dobrą Żywność". W programie zaplanowano również szereg atrakcji: liczne degustacje, pokazy kulinarne, konkursy i zabawy dla dzieci, liczne atrakcje zorganizowane przez organizacje branżowe, zoo dla miłosników zwierząt.

W pikniku uczestniczyli znani aktorzy i politycy. Muzycznie imprezę uświetnili występami Majka Jeżowska oraz zespół DeMono.

Z wyjazdu jesteśmy zadowoleni i cieszymy się, że Dyrekcja umożliwiła nam bezpłatny udział w tym pikniku.

Teresa Snarska

galeriafoto

 

reforma960

 

18 38

logo erasmusv4

199

 

prawa0

prawa1

prawa1

prawa3

kk230

Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego
im. Krzysztofa Kluka w Rudce

Adres:
ul. Ossolińskich 1, 
17-123 Rudka, woj. podlaskie

e-mail: zsckr.rudka@o2.pl
telefon: (085) 739 40 15