Piknik "Poznaj Dobrą Żywność"

048W dniu 26.05.2012r. w kampusie SGGW w Warszawie Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi zorganizowało piknik rodzinny "Poznaj Dobrą Żywność". W tym szczególnym dniu - Dniu Matki, na gościnne tereny uczelni przybyło wiele rodzin. Również i my, naszą szkolną rodziną, przybyliśmy na tę imprezę.

Program pikniku był bogaty. Mogliśmy poznać prawie 100 firm prezentujących swoją ofertę, w tym 50 ze znakiem programu "Poznaj Dobrą Żywność". W programie zaplanowano również szereg atrakcji: liczne degustacje, pokazy kulinarne, konkursy i zabawy dla dzieci, liczne atrakcje zorganizowane przez organizacje branżowe, zoo dla miłosników zwierząt.

W pikniku uczestniczyli znani aktorzy i politycy. Muzycznie imprezę uświetnili występami Majka Jeżowska oraz zespół DeMono.

Z wyjazdu jesteśmy zadowoleni i cieszymy się, że Dyrekcja umożliwiła nam bezpłatny udział w tym pikniku.

Teresa Snarska

logo w2