MENU UCZNIA

BAZA SZKOŁY

 edukacjam3m

help3m

listyizyczm

to warto wiedziecm

OGŁOSZENIA

ARCHIWUM

Motywatory kariery

049Biuro Karier oraz Studenckie Koło Przedsiębiorczości działające przy Wyższej Szkole Administracji Publicznej im. Stanisława Staszica w Białymstoku wraz z Wojewódzką Podlaską Komendą Ochotniczych Hufców Pracy zorganizowało w dniach 28 maja – 1 czerwca 2012r. w murach Uczelni Tydzień Przedsiębiorczości.

29 maja grupa uczniów naszej szkoły - w większości członków samorzadów klasowych - wzięła udział w warsztatach szkoleniowych dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych - "Kreatywność, Autoprezentacja, Praca w grupie, Mowa ciała". Warsztaty prowadzone były w czterech blokach tematycznych przez studentów WSAP działających w Biurze Karier. Wzbudziły one duże zainteresowanie uczestników, pozwoliły odkryć w sobie nowe umiejętności a także otworzyć umysły na twórcze myślenie.

Joanna Nietupska

galeriafoto

ue2

kliknij6

corono960

4 43019 109

 PLAKAT A3 polskiebazarek 960

polskiebazarek.pl

produktpolskiplus230

 

 

18 38

199

 

prawa0

prawa1

prawa1

prawa3

Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego
im. Krzysztofa Kluka w Rudce

Adres:
ul. Ossolińskich 1, 
17-123 Rudka, woj. podlaskie

e-mail: zsckr.rudka@o2.pl
telefon: (085) 739 40 15