Motywatory kariery

049Biuro Karier oraz Studenckie Koło Przedsiębiorczości działające przy Wyższej Szkole Administracji Publicznej im. Stanisława Staszica w Białymstoku wraz z Wojewódzką Podlaską Komendą Ochotniczych Hufców Pracy zorganizowało w dniach 28 maja – 1 czerwca 2012r. w murach Uczelni Tydzień Przedsiębiorczości.

29 maja grupa uczniów naszej szkoły - w większości członków samorzadów klasowych - wzięła udział w warsztatach szkoleniowych dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych - "Kreatywność, Autoprezentacja, Praca w grupie, Mowa ciała". Warsztaty prowadzone były w czterech blokach tematycznych przez studentów WSAP działających w Biurze Karier. Wzbudziły one duże zainteresowanie uczestników, pozwoliły odkryć w sobie nowe umiejętności a także otworzyć umysły na twórcze myślenie.

Joanna Nietupska

logo w