Dzień Profilaktyki w gimnazjum

05413 czerwca uczniowie z klasy III TŻ pod opieką p. Mirosławy Barwińskiej uczestniczyli w Szkolnym Dniu Profilaktyki i Promocji Zdrowia w Zespole Szkół im. Jana Pawła II w Rudce.

Stół przygotowany przez naszą młodzież cieszył się ogromnym zainteresowaniem zarówno gimnazjalistów jak też zaproszonych gości. Smakołyki bardzo szybko znikały, pomimo, że wszystkie były przykładem zdrowej żywności. Udowodniliśmy, że zdrowe może być atrakcyjne i bardzo smaczne.

Mirosława Barwińska

logo w2