MENU UCZNIA

BAZA SZKOŁY

 edukacjam3m

listyizyczm

to warto wiedziecm

OGŁOSZENIA

ARCHIWUM

Dzień Profilaktyki w gimnazjum

05413 czerwca uczniowie z klasy III TŻ pod opieką p. Mirosławy Barwińskiej uczestniczyli w Szkolnym Dniu Profilaktyki i Promocji Zdrowia w Zespole Szkół im. Jana Pawła II w Rudce.

Z tej okazji przygotowali prezentację multimedialną dotyczącą zdrowego odżywiania oraz degustację wcześniej sporządzonych potraw wg menu "Trendy zdrowa żywność", które obejmowało: lizaki z truskawek w czekoladzie, warzywa z dipem do wyboru (koperkowy, czosnkowy, pomidorowy), surówkę z kapusty, czerwcową sałatkę piękności, ciasteczka bezglutenowe z migdałami, ciasto z ryżu z jabłkami oraz piernik z marchwii i dyni.

Stół przygotowany przez naszą młodzież cieszył się ogromnym zainteresowaniem zarówno gimnazjalistów jak też zaproszonych gości. Smakołyki bardzo szybko znikały, pomimo, że wszystkie były przykładem zdrowej żywności. Udowodniliśmy, że zdrowe może być atrakcyjne i bardzo smaczne.

Mirosława Barwińska

galeriafoto

 produktpolskiplus230

 

 

18 38

199

 

prawa0

prawa1

prawa1

prawa3

kk230

Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego
im. Krzysztofa Kluka w Rudce

Adres:
ul. Ossolińskich 1, 
17-123 Rudka, woj. podlaskie

e-mail: zsckr.rudka@o2.pl
telefon: (085) 739 40 15