MENU UCZNIA

BAZA SZKOŁY

 edukacjam3m

listyizyczm

to warto wiedziecm

OGŁOSZENIA

ARCHIWUM

Z wizytą w muzeum

05514 czerwca 2912r. uczniowie klasy I TA/TŻ pod opieką wychowawcy odwiedzili Muzeum Rolnictwa im. Krzysztofa Kluka w Ciechanowcu. Spacer po skansenie i zwiedzanie ekspozycji muzealnych wpisują się w realizację w naszej szkole hasła: "poznajmy tradycje".

Uczniowie mogli poznać w muzeum zwyczaje ludowe. Obejrzeli wybrane przykłady z życia na wsi w minionych wiekach. Ciekawa narracja Pani przewodnik i przyjazna atmosfera sprzyjały pozytywnemu odbiorowi prezentowanych treści. Całość dopełniała ładna, słoneczna pogoda, która pomogła docenić jeszcze bardziej walory ciechanowieckiego skansenu. Pozytywne wrażenia z wizyty w muzeum pomogą zrozumieć znaczenie tradycji w życiu współczesnego człowieka.

Jarosław Bobel

galeriafoto

 produktpolskiplus230

 

 

18 38

199

 

prawa0

prawa1

prawa1

prawa3

kk230

Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego
im. Krzysztofa Kluka w Rudce

Adres:
ul. Ossolińskich 1, 
17-123 Rudka, woj. podlaskie

e-mail: zsckr.rudka@o2.pl
telefon: (085) 739 40 15