MENU UCZNIA

BAZA SZKOŁY

 edukacjam3m

listyizyczm

to warto wiedziecm

OGŁOSZENIA

ARCHIWUM

... to już lato...

059Po pracowitych dziesięciu miesiącach dobrnęliśmy do końca roku szkolnego 2011/2012.

Szkolną uroczystość rozpoczęła pani dyrektor Halina Leszczyńska podsumowaniem kończącego się roku. Wyróżniający się uczniowie otrzymali nagrody książkowe, statuetki i dyplomy a zaproszeni na uroczystość rodzice listy gratulacyjne. Słowa wdzięczności oraz podziękowania za pracę w całym roku szkolnym skierowali przedstawiciele Rady Rodziców.

 

Po części oficjalnej uczniowie z koła teatralnego i klasy III TR zaprezentowali część artystyczną. Największym zainteresowaniem cieszył się pokaz mody szkolnej obowiązującej w przyszłym roku szkolnym. Część artystyczną uświetnił swoim śpiewem szkolny zespół wokalny.

Krystyna Stępkowska, Joanna Nietupska

galeriafoto

 

logo w

199

 

prawa0

prawa1

prawa1

prawa3

kk230

Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego
im. Krzysztofa Kluka w Rudce

Adres:
ul. Ossolińskich 1, 
17-123 Rudka, woj. podlaskie

e-mail: zsckr.rudka@o2.pl
telefon: (085) 739 40 15