MENU UCZNIA

BAZA SZKOŁY

 edukacjam3m

listyizyczm

to warto wiedziecm

OGŁOSZENIA

ARCHIWUM

... to już lato...

059Po pracowitych dziesięciu miesiącach dobrnęliśmy do końca roku szkolnego 2011/2012.

Szkolną uroczystość rozpoczęła pani dyrektor Halina Leszczyńska podsumowaniem kończącego się roku. Wyróżniający się uczniowie otrzymali nagrody książkowe, statuetki i dyplomy a zaproszeni na uroczystość rodzice listy gratulacyjne. Słowa wdzięczności oraz podziękowania za pracę w całym roku szkolnym skierowali przedstawiciele Rady Rodziców.

 

Po części oficjalnej uczniowie z koła teatralnego i klasy III TR zaprezentowali część artystyczną. Największym zainteresowaniem cieszył się pokaz mody szkolnej obowiązującej w przyszłym roku szkolnym. Część artystyczną uświetnił swoim śpiewem szkolny zespół wokalny.

Krystyna Stępkowska, Joanna Nietupska

galeriafoto

 produktpolskiplus230

 

 

18 38

199

 

prawa0

prawa1

prawa1

prawa3

kk230

Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego
im. Krzysztofa Kluka w Rudce

Adres:
ul. Ossolińskich 1, 
17-123 Rudka, woj. podlaskie

e-mail: zsckr.rudka@o2.pl
telefon: (085) 739 40 15