Sukces piłkarzy ręcznych Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. K. Kluka w Rudce

Ogromny sukces odniosła drużyna piłkarzy ręcznych ZS CKR w Rudce. W dniach 21 - 24 czerwca 2012r. drużyna naszej szkoły wystartowała w Łodzi w Mistrzostwach Polski Szkół Ponadgimnazjalnych gdzie zajęła IV miejsce, jest to historyczny wynik. O skali sukcesu świadczy fakt, że na poziomie turnieju startowali mistrzowie poszczególnych województw. Podlaskie reprezentowali uczniowie naszej szkoły: Kuszelewski Adam, Piekutowski Mateusz, Szymborski Konrad, Jankowski Krystian, Kuszelewski Mariusz, Krassowski Artur, Piekutowski Marcin, Szmurło Karol, Piętka Daniel, Trusiak Grzegorz, Woroszył Paweł, Piekutowski Michał, Fronc Krzysztof.

Krystiana Jankowskiego wyróżniono jako najlepszego zawodnika drużyny a Marcin Piekutowski został najlepszym strzelcem całego turnieju.

Michał Warmijak

logo w