MENU UCZNIA

BAZA SZKOŁY

 edukacjam3m

help3m

listyizyczm

to warto wiedziecm

OGŁOSZENIA

ARCHIWUM

Sukces piłkarzy ręcznych Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. K. Kluka w Rudce

Ogromny sukces odniosła drużyna piłkarzy ręcznych ZS CKR w Rudce. W dniach 21 - 24 czerwca 2012r. drużyna naszej szkoły wystartowała w Łodzi w Mistrzostwach Polski Szkół Ponadgimnazjalnych gdzie zajęła IV miejsce, jest to historyczny wynik. O skali sukcesu świadczy fakt, że na poziomie turnieju startowali mistrzowie poszczególnych województw. Podlaskie reprezentowali uczniowie naszej szkoły: Kuszelewski Adam, Piekutowski Mateusz, Szymborski Konrad, Jankowski Krystian, Kuszelewski Mariusz, Krassowski Artur, Piekutowski Marcin, Szmurło Karol, Piętka Daniel, Trusiak Grzegorz, Woroszył Paweł, Piekutowski Michał, Fronc Krzysztof.

Krystiana Jankowskiego wyróżniono jako najlepszego zawodnika drużyny a Marcin Piekutowski został najlepszym strzelcem całego turnieju.

Michał Warmijak

ue2

kliknij6

corono960

4 43019 109

 PLAKAT A3 polskiebazarek 960

polskiebazarek.pl

produktpolskiplus230

 

 

18 38

199

 

prawa0

prawa1

prawa1

prawa3

Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego
im. Krzysztofa Kluka w Rudce

Adres:
ul. Ossolińskich 1, 
17-123 Rudka, woj. podlaskie

e-mail: zsckr.rudka@o2.pl
telefon: (085) 739 40 15