MENU UCZNIA

BAZA SZKOŁY

 edukacjam3m

listyizyczm

to warto wiedziecm

OGŁOSZENIA

ARCHIWUM

Pokaz ciągników i maszyn do uprawy roli

04116 kwietnia uczniowie klasy ITA/TR uczestniczyli w pokazie ciągników i maszyn do uprawy roli, siewu i nawożenia, zorganizowanym na polach wsi Świrydy przez firmę Korbanek sp. z. o. o. Przedstawiono ciągniki marki Massey Fergusson, pługi Gregoire Besson, Unia Grudziądz, a także agregaty uprawowe, rozsiewacz nawozowy oraz siewnik pneumatyczny firmy Sulky.

Po prezentacji maszyn uczniowie mogli, pod okiem operatorów, eksploatować prezentowany sprzęt. Organizator zapewnił znakomitą atmosferę oraz cathering. Można było również wygrać drobne nagrody, w organizowanych na bieżąco konkursach. Pogoda dopisała, humory również.

Władysław Romanowicz

18 70

18 76

 

logo erasmusv4

199

 

prawa0

prawa1

prawa1

prawa3

kk230

Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego
im. Krzysztofa Kluka w Rudce

Adres:
ul. Ossolińskich 1, 
17-123 Rudka, woj. podlaskie

e-mail: zsckr.rudka@o2.pl
telefon: (085) 739 40 15