MENU UCZNIA

BAZA SZKOŁY

 edukacjam3m

listyizyczm

to warto wiedziecm

OGŁOSZENIA

ARCHIWUM

Współpraca z ARiMR oraz ARR

043Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. K. Kluka w Rudce w dniu 11.04.2013r. gościł kierownika i zastępcę kierownika Biura Powiatowego ARiMR w Bielsku Podlaskim oraz pracownika ARR w Białymstoku. Spotkanie dotyczyło przekazania informacji na temat warunków funkcjonowania i działania Biura Powiatowego ARiMR oraz ARR.

Ponadto, dzięki uprzejmości Powiatowego Biura Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w Bielsku Podlaskim, uczniowie klasy IV TR mogli zapoznać się z nowoczesnym programem umożliwiającym przekazywanie wniosków na dopłaty bezpośrednio drogą elektroniczną.

Sławomir Radulski

 

logo w2

199

 

prawa0

prawa1

prawa1

prawa3

kk230

Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego
im. Krzysztofa Kluka w Rudce

Adres:
ul. Ossolińskich 1, 
17-123 Rudka, woj. podlaskie

e-mail: zsckr.rudka@o2.pl
telefon: (085) 739 40 15