MENU UCZNIA

BAZA SZKOŁY

 edukacjam3m

listyizyczm

to warto wiedziecm

OGŁOSZENIA

ARCHIWUM

Współpraca z ARiMR oraz ARR

043Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. K. Kluka w Rudce w dniu 11.04.2013r. gościł kierownika i zastępcę kierownika Biura Powiatowego ARiMR w Bielsku Podlaskim oraz pracownika ARR w Białymstoku. Spotkanie dotyczyło przekazania informacji na temat warunków funkcjonowania i działania Biura Powiatowego ARiMR oraz ARR.

Ponadto, dzięki uprzejmości Powiatowego Biura Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w Bielsku Podlaskim, uczniowie klasy IV TR mogli zapoznać się z nowoczesnym programem umożliwiającym przekazywanie wniosków na dopłaty bezpośrednio drogą elektroniczną.

Sławomir Radulski

18 70

18 76

 

logo erasmusv4

199

 

prawa0

prawa1

prawa1

prawa3

kk230

Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego
im. Krzysztofa Kluka w Rudce

Adres:
ul. Ossolińskich 1, 
17-123 Rudka, woj. podlaskie

e-mail: zsckr.rudka@o2.pl
telefon: (085) 739 40 15