Dzień Otwarty w Zespole Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. K. Kluka w Rudce

04726 kwietnia gościliśmy w naszej szkole uczniów z okolicznych gimnazjów, m.in. z Rudki, Grodziska, Perlejewa, Oleksina, Wyszek i Nowych Piekut. Na przybyłych czekało wiele atrakcji i niespodzianek.

Pierwsza część Dnia Otwartego rozpoczęła się na hali sportowej, gdzie można było obejrzeć prezentację "Z życia szkoły", zapoznać się z ofertą edukacyjną szkoły oraz wysłuchać krótkiego występu naszego zespołu muzycznego "Septyma". Następnie uczniowie zwiedzali obiekty szkolne, na terenie których brali udział w pokazach, konkursach i degustacjach. Miłym zakończeniem pobytu w naszej szkole było wręczenie nagród zwycięzcom poszczególnych konkursów oraz występ szkolnej grupy teatralnej.

Każda szkoła ma własną historię i tętni własnym życiem. Nasza również ma swoją tradycję, swoje symbole, swoją przeszłość i teraźniejszość, ma też wyznaczone cele na przyszłość. Cieszymy się, że przynajmniej częściowo mogliśmy je Wam przybliżyć. Miło nam było gościć Was wszystkich w naszej szkole, odwiedzajcie nas dalej i do zobaczeia we wrześniu.

Agnieszka Łempicka

logo w