MENU UCZNIA

BAZA SZKOŁY

 edukacjam3m

listyizyczm

to warto wiedziecm

OGŁOSZENIA

ARCHIWUM

Sukces naszych uczennic!

Dwie nasze uczennice - Maria Magdalena Zgiet z klasy I i Anna Łysiuk z klasy II wzięły udział w konkursie plastycznym pt. "Pszczoła w środowisku".

Konkurs został ogłoszony przez Urząd Marszałkowski Województwa Podlaskiego, Podlaski Związek Pszczelarzy w Białymstoku, Terenowe Koło Pszczelarzy w Sejnach oraz Ośrodek Kultury w Sejnach i stanowi element obchodów140 rocznicy powstania organizacji pszczelarskiej na Sejnenszczyźnie i Suwalszczyźnie (Koło Pszczelarzy w Sejnach to najstarsza organizacja pszczelarska w Królestwie Polskim i jedna z najstarszych na ziemiach polskich).

Zadanie konkursowe polegało na wykonaniu plakatu propagującego rolę pszczół w środowisku naturalnym. Ania swoją pracę opatrzyła tekstem "Najważniejsze środowisko", zaś Madzia, która wykonała dwa plakaty - jeden zatytołowała "Jestem gwiazdą", drugi - "Oj, nawozy nam szkodzą".

W wyniku przeprowadzonych eliminacji (wśród 171 uczniów), w kategorii szkoły ponadpodstawowe, I miejsce zdobyła Ania Łysiuk, a Madzia Zgiet zdobyła wróżnienie.

Gratulujemy zwycięstwa, podziwiamy inwencje twórczą, dziękujemy za aktywność.

Iwona Falkowska

 

logo w2

199

 

prawa0

prawa1

prawa1

prawa3

kk230

Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego
im. Krzysztofa Kluka w Rudce

Adres:
ul. Ossolińskich 1, 
17-123 Rudka, woj. podlaskie

e-mail: zsckr.rudka@o2.pl
telefon: (085) 739 40 15