MENU UCZNIA

BAZA SZKOŁY

 edukacjam3m

listyizyczm

to warto wiedziecm

OGŁOSZENIA

ARCHIWUM

Konkurs "Wspomnienie z regionu (...)

Uczennice kl. III Ta: Karolina Puchalska i Joanna Zdrojkowska wzięły udział w konkursie "Wspomnienie z regionu - wizualizacja w oparciu o działanie PROW 2007-2013" zorganizowanym przez MRiRW. Na jego potrzeby wykonały makietę przedstawiającą zagospodarowanie parku szkolnego.

27 maja 2013r. wzięliśmy udział w uroczystej gali wręczenia nagród, która odbyła się w Centralnej Bibliotece Rolniczej w Warszawie. Mięliśmy okazję obejrzeć tam wiele bardzo ciekawych i atrakcyjnych wizualnie makiet.

Pierwsze miejsce w konkursie przypadło ZSCKR w Sokołowie. Na wyróżnienie i uwagę zasługiwało też wiele innych makiet - ze względu na tematykę, technikę, precyzję wykonania, estetykę i inne powody, dla których wokół nich gromadzili się tłumnie zainteresowani uczniowie różnych szkół prowadzonych przez MRiRW.

Cieszymy się, że mogliśmy tam być, ponieważ każdy z uczestników konkursu został zauważony, doceniony i nagrodzony - my wróciłyśmy z bardzo praktycznymi torbami oraz... pięknymi wspomnieniami.

Karolina Puchalska, Joanna Zdrojkowska

 

logo w2

199

 

prawa0

prawa1

prawa1

prawa3

kk230

Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego
im. Krzysztofa Kluka w Rudce

Adres:
ul. Ossolińskich 1, 
17-123 Rudka, woj. podlaskie

e-mail: zsckr.rudka@o2.pl
telefon: (085) 739 40 15