MENU UCZNIA

BAZA SZKOŁY

 edukacjam3m

listyizyczm

to warto wiedziecm

OGŁOSZENIA

ARCHIWUM

Nasi uczniowie na konferencji naukowej w Muzeum Rolnictwa w Ciechanowcu

21 czerwca 2013r. uczniowie kl. III TA wraz z nauczycielem historii wzięli udział w konferencji naukowej "Podlasie Nadbużańskie" 500-lecie Powstania Województwa Podlaskiego, zorganizowanej przez Muzeum Rolnictwa w Ciechanowcu pod patronatem Marszałka Województwa Podlaskiego. Konferencja była pouczającym doświadczeniem. Uczniowie z zainteresowaniem wysłuchali przedstawionych referatów. Mieli okazję poznać efekty pracy naukowej historyków z Polski i zza granicy, którzy zajmują się badaniem różnych aspektów przeszłości Podlasia. Udział w konferencji został przez uczniów uznany za interesującą lekcję historii.

Jarosław Bobel

 

logo w2

199

 

prawa0

prawa1

prawa1

prawa3

kk230

Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego
im. Krzysztofa Kluka w Rudce

Adres:
ul. Ossolińskich 1, 
17-123 Rudka, woj. podlaskie

e-mail: zsckr.rudka@o2.pl
telefon: (085) 739 40 15