MENU UCZNIA

BAZA SZKOŁY

 edukacjam3m

listyizyczm

to warto wiedziecm

OGŁOSZENIA

ARCHIWUM

Nasi uczniowie na konferencji naukowej w Muzeum Rolnictwa w Ciechanowcu

21 czerwca 2013r. uczniowie kl. III TA wraz z nauczycielem historii wzięli udział w konferencji naukowej "Podlasie Nadbużańskie" 500-lecie Powstania Województwa Podlaskiego, zorganizowanej przez Muzeum Rolnictwa w Ciechanowcu pod patronatem Marszałka Województwa Podlaskiego. Konferencja była pouczającym doświadczeniem. Uczniowie z zainteresowaniem wysłuchali przedstawionych referatów. Mieli okazję poznać efekty pracy naukowej historyków z Polski i zza granicy, którzy zajmują się badaniem różnych aspektów przeszłości Podlasia. Udział w konferencji został przez uczniów uznany za interesującą lekcję historii.

Jarosław Bobel

18 70

18 76

 

logo erasmusv4

199

 

prawa0

prawa1

prawa1

prawa3

kk230

Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego
im. Krzysztofa Kluka w Rudce

Adres:
ul. Ossolińskich 1, 
17-123 Rudka, woj. podlaskie

e-mail: zsckr.rudka@o2.pl
telefon: (085) 739 40 15