MENU UCZNIA

BAZA SZKOŁY

 edukacjam3m

listyizyczm

to warto wiedziecm

OGŁOSZENIA

ARCHIWUM

Lekcje o Funduszach Europejskich

W bieżącym roku szkolnym nasza szkoła włączyła się do trzeciej edycji "Lekcji o funduszach europejskich". Razem z 21000 uczniów z 900 klas województw Polski wschodniej uczniowie klas II i III Technikum Rolniczego i Technikum Agrobiznesu poszerzają swoją wiedzę z zakresu:

  •  Unii Europejskiej
  • Funduszy Europejskich
  • Programów Operacyjnych
  • Programu Operacyjnego Rozwój Polski Wschodniej.

Lekcje prowadzone są w oparciu o dostarczony scenariusz oraz specjalnie przygotowany komiks. Najaktywniejsi na lekcjach uczniowie otrzymają drobne upominki w postaci trzech rodzajów gadżetów promujących Program Operacyjny Rozwój Polski Wschodniej.

 

Nauczyciel prowadzący "Lekcje o Funduszach Europejskich"

Teresa Snarska

18 70

18 76

 

logo erasmusv4

199

 

prawa0

prawa1

prawa1

prawa3

kk230

Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego
im. Krzysztofa Kluka w Rudce

Adres:
ul. Ossolińskich 1, 
17-123 Rudka, woj. podlaskie

e-mail: zsckr.rudka@o2.pl
telefon: (085) 739 40 15