MENU UCZNIA

BAZA SZKOŁY

 edukacjam3m

listyizyczm

to warto wiedziecm

OGŁOSZENIA

ARCHIWUM

Szkolne sukcesy na Olimpiadzie Wiedzy i Umiejętności Rolniczych

041Dnia 11 kwietnia 2014 roku w Zespole Szkół Nr 4 im. Ziemi Podlaskiej w Bielsku Podlaskim odbyły się eliminacje okręgowe XXXVIII edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych. Naszą szkołę w pięciu blokach tematycznych reprezentowali: Marcin Muczyński, Wojciech Kostro, Kamil Porzeziński, Łukasz Piekutowski, Paweł Kondratowicz, Dorota Bobel, Anna Niemyjska, Łukasz Koc, Małgorzata Rogucka i Rafał Niemyjski.

Uczniowie wykazali się bardzo wysokim poziomem wiedzy i umiejętności zawodowych klasyfikując się w pierwszej dziesiątce swoich bloków. Dzięki ich osiągnięciom nasza szkoła zajęła II miejsce spośród wszystkich szkół biorących udział w zmaganiach. Na szczególne wyróżnienie zasłużyli: Kamil Porzeziński z klasy II TR - pierwsze miejsce w bloku produkcja zwierzęca, Łukasz Koc z klasy IV TA - pierwsze miejsce w bloku agrobiznes oraz Łukasz Piekutowski z klasy II TR - piąte miejsce w bloku produkcja zwierzęca.

Wszyscy trzej będą reprezentować szkołę z Rudki na etapie centralnym Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych.

Gratulujemy sukcesów!

galeriafoto

18 70

18 76

 

logo erasmusv4

199

 

prawa0

prawa1

prawa1

prawa3

kk230

Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego
im. Krzysztofa Kluka w Rudce

Adres:
ul. Ossolińskich 1, 
17-123 Rudka, woj. podlaskie

e-mail: zsckr.rudka@o2.pl
telefon: (085) 739 40 15