MENU UCZNIA

BAZA SZKOŁY

 edukacjam3m

help3m

listyizyczm

to warto wiedziecm

OGŁOSZENIA

ARCHIWUM

Złoty medal dla piłkarzy ręcznych ZSCKR w Rudce

042Dnia 2 kwietnia 2014 roku w hali Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Rudce rozegrany został TURNIEJ FINAŁOWY LICEALIADY. Podczas uroczystego zakończenia Licealiady zawodników udekorowano medalami, a trenerom wręczono puchary i dyplomy. Dodatkowo trener zwycięskiego zespołu otrzymał koszulkę "Mistrza województwa podlaskiego".

Pamiątkowe statuetki otrzymali wyróżnieni zawodnicy zespołów, a także najlepszy zawodnik turnieju finałowego, którego dodatkowo uhonorowano koszulką "Mistrza województwa podlaskiego". Trofea drużynowe i indywidualne ufundowane przez organizatorów oraz Wyższą Szkołę Wychowania Fizycznego i Turystyki w Białymstoku wręczyli: Radna Sejmiku Województwa Podlaskiego Pani Daria Sapińska oraz Dyrektor Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Rudce Pani Halina Leszczyńska. Dodatkowo Michał Warmijak Prezes Uczniowskiego Klubu Sportowego "Skorpion" w Rudce i równocześnie kierownik turnieju finałowego ufundował specjalną nagrodę najlepszemu bramkarzowi turnieju. W przerwie między meczami wystąpił Zespół Pieśni i Tańca "Skowronki" z Brańska.

Najlepszy piłkarz ręczny - Marcin Piekutowski ZS CKR Rudka

Najlepszy bramkarz - Kamil Jankowski ZS CKR Rudka

Wyróżniony zawodnik turnieju finałowego - Krystian Jankowski

Zdobywając złoto uzyskaliśmy prawo startu w mistrzostwach Polski szkół ponadgimnazjalnych.

Michał Warmijak

galeriafoto

ue2

kliknij6

corono960

4 43019 109

 PLAKAT A3 polskiebazarek 960

polskiebazarek.pl

produktpolskiplus230

 

 

18 38

199

 

prawa0

prawa1

prawa1

prawa3

Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego
im. Krzysztofa Kluka w Rudce

Adres:
ul. Ossolińskich 1, 
17-123 Rudka, woj. podlaskie

e-mail: zsckr.rudka@o2.pl
telefon: (085) 739 40 15