MENU UCZNIA

BAZA SZKOŁY

 edukacjam3m

listyizyczm

to warto wiedziecm

OGŁOSZENIA

ARCHIWUM

Obchody uroczystości wspomnienia Św. Izydora Oracza

Dnia 11.05.2014 (niedziela), poczet sztandarowy z grupą młodzieży i opiekunem z Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. K. Kluka w Rudce uczestniczył w Parafii Ducha Świętego w Białymstoku w obchodach uroczystości wspomnienia Św. Izydora Oracza Patrona Rolników Chrześcijańskiej Europy.

Msza święta o godz. 13.30 celebrowana była przez biskupa białostockiego. W uroczystościach uczestniczyli parlamentarzyści, przedstawiciele władz samorządowych, zakładów i instytucji związanych z rolnictwem, reprezentanci rolników z województwa podlaskiego, księża, poczty sztandarowe organizacji i szkół wraz z młodzieżą i mieszkańcami Białegostoku.

Przedsięwzięcie miało na celu upowszechnianie najlepszych postaw w rolnictwie, pielęgnowanie polskości oraz rozwój i kształtowanie świadomości narodowej, obywatelskiej i kulturowej mieszkańców, a także pielęgnowanie i rozwijanie tożsamości lokalnej.

18 70

18 76

 

logo erasmusv4

199

 

prawa0

prawa1

prawa1

prawa3

kk230

Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego
im. Krzysztofa Kluka w Rudce

Adres:
ul. Ossolińskich 1, 
17-123 Rudka, woj. podlaskie

e-mail: zsckr.rudka@o2.pl
telefon: (085) 739 40 15