MENU UCZNIA

BAZA SZKOŁY

 edukacjam3m

listyizyczm

to warto wiedziecm

OGŁOSZENIA

ARCHIWUM

Finał XXXVIII OWiUR

 

050W dniach 6-7 czerwca 20014r. w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych im. W. Witosa w Nawojowej (woj. małopolskie) odbyły się eliminacje centralne XXXVIII Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych.

Cieszymy się z osiągniętych sukcesów uczniów naszej szkoły, którzy wzięli w niej udział. Łukasz Koc z kl. IV TA uzyskał tytuł laureata w bloku agrobiznes oraz stypendium Fundacji BGŻ (nagroda pieniężna). W bloku produkcja zwierzęca Kamil Porzeziński z kl. II TA zdobył tytuł laureata, a Łukasz Piekutowski z kl. II TR tytuł finalisty. Laureaci zostali również nagrodzeni prenumeratą czasopism Agencji Promocji Rolnictwa i Agrobiznesu "APRA".

Serdecznie gratulujemy i życzymy sukcesów w przyszłym roku szkolnym.

Krystyna Snarska

 

 

logo w2

199

 

prawa0

prawa1

prawa1

prawa3

kk230

Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego
im. Krzysztofa Kluka w Rudce

Adres:
ul. Ossolińskich 1, 
17-123 Rudka, woj. podlaskie

e-mail: zsckr.rudka@o2.pl
telefon: (085) 739 40 15