MENU UCZNIA

BAZA SZKOŁY

 edukacjam3m

listyizyczm

to warto wiedziecm

OGŁOSZENIA

ARCHIWUM

Dni Pola w SDOO w Krzyżewie

052Uczniowie kl. II TR uczestniczyli w obchodach Dnia Pola w Stacji Doświadczalnej Oceny Odmian Krzyżewo. Uczestnicy spotkania mieli możliwość poznać najnowsze informacje z rynku nawozów i środków ochrony roślin, różnych firm. Najciekawszą częścią było zwiedzanie pięknej kolekcji porejestracyjnych doświadczeń odmianowych roślin uprawowych. Zostaliśmy też zaproszeni do dalszej współpracy z SDOO w Krzyżewie. Na zakończenie wszyscy zostali poczęstowani kiełbaskami z grilla i napojami chłodzącymi. Serdecznie dziękujemy za zaproszenie.

Janina Komar

 

logo w2

199

 

prawa0

prawa1

prawa1

prawa3

kk230

Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego
im. Krzysztofa Kluka w Rudce

Adres:
ul. Ossolińskich 1, 
17-123 Rudka, woj. podlaskie

e-mail: zsckr.rudka@o2.pl
telefon: (085) 739 40 15