MENU UCZNIA

BAZA SZKOŁY

 edukacjam3m

listyizyczm

to warto wiedziecm

OGŁOSZENIA

ARCHIWUM

Uczniowie naszej szkoły na uroczystej gali finałowej "Aktrywni dla klimatu"

053

  W czerwcu reprezentacja "Zielonego Zespołu" - grupy 5 uczniów pracujących w konkursie "Aktywni dla klimatu" uczestniczyła w gali finałowej konkursu. Gala odbył się w Centrum Olimpijskim w Warszawie.

Podczas gali podsumowana została sześciomiesięczna praca wszystkich uczestników konkursu oraz zaprezentowano jej efekty. W trakcie trwania zmagań wykonywano wiele prac. Jedną z nich była zbiórka elektroodpadów. Łącznie w Polsce młodzież zebrała 420 t elektrośmieci. W naszej szkole zebrano około 3 t. Po uroczystości uczestnicy gali zostali zaproszeni na poczęstunek oraz atrakcje olimpijskie: film dokumentalny o tematyce sportowej, wywiad z polskim olimpijczykiem judoką - Krzysztofem Wiłkomirskim, zwiedzanie siedziby polskiego Komitetu Olimpijskiego wraz z Muzeum Sportu. Jesteśmy dumni, że mogliśmy pracować na rzecz ochrony środowiska.

"Zielony Zespół"

Monika Boguszewska, Małgorzata Kuczaba,

Paweł Barszczewski, Marcin Piekutowski, Rafał Piotrowski

 

logo w2

199

 

prawa0

prawa1

prawa1

prawa3

kk230

Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego
im. Krzysztofa Kluka w Rudce

Adres:
ul. Ossolińskich 1, 
17-123 Rudka, woj. podlaskie

e-mail: zsckr.rudka@o2.pl
telefon: (085) 739 40 15