MENU UCZNIA

BAZA SZKOŁY

 edukacjam3m

help3m

listyizyczm

to warto wiedziecm

OGŁOSZENIA

ARCHIWUM

"Morza szum, ptaków śpiew..." czyli uczniowie ZS CKR w Rudce na wycieczce

054W dniach 22-25 czerwca 2014 r. piętnastu uczniów z klas: II TŻ, II TA i III TŻ z opiekunami wyjechało na wycieczkę nad morze. Była to forma nagrody za aktywną pracę na rzecz szkoły.

Zostaliśmy zakwaterowani w przyjaznej szkole ZS CKR w Boninie. Pierwszego dnia zwiedziliśmy Darłowo i Mielno (port jachtowy, Zamek Książąt Pomorskich, rynek, kościół MP Częstochowskiej, elektrownię wiatrową). Największą atrakcją był spacer nadmorską plażą. Kolejnego dnia udaliśmy się do Kołobrzegu. Wiele emocji dostarczył rejs statkiem "Wiking", wejście na latarnię morską i brodzenie nabrzeżem morskim. Zwiedziliśmy też Muzeum Minerałów i Muzeum Oręża Polskiego. Wycieczka podobała się wszystkim jej uczestnikom. Wynieśliśmy z niej wiele wrażeń i wspomnień, poznaliśmy uroki morskiego wybrzeża, za co jesteśmy wdzięczni Dyrekcji szkoły.

Uczestnicy wycieczki

 

ue2

kliknij6

corono960

4 43019 109

 PLAKAT A3 polskiebazarek 960

polskiebazarek.pl

produktpolskiplus230

 

 

18 38

199

 

prawa0

prawa1

prawa1

prawa3

Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego
im. Krzysztofa Kluka w Rudce

Adres:
ul. Ossolińskich 1, 
17-123 Rudka, woj. podlaskie

e-mail: zsckr.rudka@o2.pl
telefon: (085) 739 40 15