MENU UCZNIA

BAZA SZKOŁY

 edukacjam3m

listyizyczm

to warto wiedziecm

OGŁOSZENIA

ARCHIWUM

Zakończenie roku szkolnego 2013/2014

A lato czeka...

055  Te słowa powitały nas na uroczystym zakończeniu roku szkolnego 2013/2014. W radosnej atmosferze spotkaliśmy się na auli, przybranej na ten dzień we wszystkie kolory lata, i mimo, iż "coś" żegnaliśmy, to wcale nie było nam smutno.

Salę po brzegi zapełnili uczniowie, nauczyciele i wielu rodziców, dla których ten dzień był szczególny. W spotkaniu towarzyszyli nam Ksiądz Błażej Samociuk - Prefekt Parafii pw. Trójcy Przenajświętszej, p. Halina Boratyńska - Kierownik GOPS, przedstawiciel Nadleśnictwa Rudka - p. Krzysztof Radziszewski, Przewodnicząca Rady Rodziców - p. Monika Mańkowska oraz p. Waldemar Kosiński - właściciel "zaprzyjaźnionego" ze szkołą gospodarstwa rolnego.

Po odśpiewaniu hymnu głos zabrała Pani Dyrektor Halina Leszczyńska. Przekazane przez Panią Dyrektor słowa wsparte myślami klasyków literatury, były idealnym podsumowaniem bieżącego roku szkolnego i przesłaniem na nadchodzący.

Otrzymaliśmy również od Pani Dyrektor podziękowania za trud i wysiłek, który towarzyszył nam, uczniom przez 10 miesięcy. Szczególne wyrazy wdzięczności skierowała Pani Dyrektor do kadry kierowniczej, nauczycieli, wychowawców i rodziców. Wszyscy zaś otrzymaliśmy życzenia wspaniałych wakacji.

Pięknym momentem uroczystości były wystąpienia gości, w tym Przewodniczącej Rady Rodziców oraz Zarządu Samorządu Uczniowskiego, którzy skierowali do Dyrekcji Szkoły i Rady Pedagogicznej słowa podziękowania za ciężko, pedagogiczny trud i za coraz szerszą współpracę ze środowiskiem.

Być może, kiedy i my będziemy "dorośli", też usłyszymy tak ciepłe słowa.

Już dziś wielu z nas zasłużyło na wyróżnienie. Ci, którzy ciężko pracowali przez cały rok i osiągnęli wysokie wyniki w nauce oraz ci, którzy posiadane talenty przekuli na sukcesy swoje i szkoły, otrzymali z rąk Pani Dyrektor świadectwa, nagrody i puchary, a ich rodzice odebrali listy gratulacyjne.

W tonacji lata żegnał nas radośnie zespół Septyma i towarzyszący im "aktorzy" z klasy II TŻ, choć wszyscy przeczuwaliśmy, że to jeszcze nie jest ostatnie pożegnanie w czasie tej uroczystości.

Potwierdziły się niestety nasze przewidywania - we wrześniu nie spotkamy się z ks. Błażejem Samociukiem. Wzruszający moment rozstania, osłodzony na szczęście obietnicą odwiedzin, wycisnął niejedną, ukradkiem wycieraną łzę.

Życzymy radosnych i rozważnych wakacji i do zobaczenia we wrześniu!

SU

 

logo w2

199

 

prawa0

prawa1

prawa1

prawa3

kk230

Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego
im. Krzysztofa Kluka w Rudce

Adres:
ul. Ossolińskich 1, 
17-123 Rudka, woj. podlaskie

e-mail: zsckr.rudka@o2.pl
telefon: (085) 739 40 15