MENU UCZNIA

BAZA SZKOŁY

 edukacjam3m

help3m

listyizyczm

to warto wiedziecm

OGŁOSZENIA

ARCHIWUM

DNI OTWARTE W ZSCKR w RUDCE 2015

125W środę 29 kwietnia 2015r. na terenie szkoły gościliśmy młodzież z okolicznych gimnazjów: z Wyszek, Bociek, Klukowa, Ciechanowca, Grodziska, Nura, Szepietowa, Rudki, Nowych Piekut, Perlejewa, Oleksina, Glinnika, Bogut, Poświętnego.

Specjalnie na ten dzień przygotowaliśmy ciekawy program. Młodzież zwiedzała obiekty szkolne, brała udział w konkursach, degustacjach, pokazach, w tym w pokazie obsługi synchronicznej klienta, który odbył się na sali rycerskiej. Zwycięzcy poszczególnych konkursów otrzymali nagrody i upominki. Pobyt gimnazjalistów w szkole uprzyjemniały występy szkolnego zespołu wokalnego „Septyma", niewątpliwie w dobry humor wprawił wszystkich występ młodzieży z koła teatralnego.
Cieszymy się, że spędziliście wspólnie z nami ten dzień. Do zobaczenia we wrześniu...

galeriafoto

ue2

kliknij6

corono960

4 43019 109

 PLAKAT A3 polskiebazarek 960

polskiebazarek.pl

produktpolskiplus230

 

 

18 38

199

 

prawa0

prawa1

prawa1

prawa3

Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego
im. Krzysztofa Kluka w Rudce

Adres:
ul. Ossolińskich 1, 
17-123 Rudka, woj. podlaskie

e-mail: zsckr.rudka@o2.pl
telefon: (085) 739 40 15