MENU UCZNIA

BAZA SZKOŁY

 edukacjam3m

help3m

listyizyczm

to warto wiedziecm

OGŁOSZENIA

ARCHIWUM

Pożegnanie uczniów klas czwartych

126,, Nie wierzyłem, że przejdę ten most,
I gdy stoję już na drugim brzegu,
Nie wierzę, że przeszedłem."
L. Staff,, Most"

Wszystko ma swój początek i koniec. Czas zmagań czwartoklasistów zakończył się sukcesem. Dziś ostatni szkolny dzień, ostatnie spotkanie z przyjaciółmi, ostatnia uroczystość wspólnie przeżywana w murach tej szkoły. Szkoły, którą każdy z Was współtworzył i sprawiał, że jest ona właśnie taka, a nie inna. Każdy z Was zostawia tu kawałek siebie, swoje przyjaźnie i sympatie, marzenia i tęsknoty, radość sukcesów i gorycz porażek.
24 kwietnia 2015r. w naszej szkole odbyło się pożegnanie uczniów klas maturalnych. Uroczystość rozpoczęła się przemówieniem Pani Dyrektor Haliny Leszczyńskiej. Wyróżniający się uczniowie otrzymali nagrody książkowe oraz dyplomy za bardzo dobre wyniki w nauce, zaangażowanie i godne reprezentowanie szkoły. Sportowców nagrodzono pamiątkowymi statuetkami. Uczennica klasy Technikum Żywienia Anna Niemyjska otrzymała Nagrodę Dyrektora Szkoły, natomiast rodzice nagrodzonych uczniów listy gratulacyjne.
Absolwenci podziękowali swoim wychowawcom, dyrekcji, nauczycielom i pracownikom za trud włożony w ich kształcenie i wychowanie.
Uroczystość uświetnił program artystyczny przygotowany przez uczniów kl. III TA/TR i III TŻ oraz szkolne koło teatralne. Absolwentom życzymy powodzenia na maturze i egzaminach zawodowych.
Życzymy Wam szerokiej drogi! Jesteśmy przekonani, że gdziekolwiek rzuci Was los, będziecie godnie reprezentować naszą szkołę. Pamiętajcie też, że jej drzwi będą dla Was zawsze otwarte.

galeriafoto

ue2

kliknij6

corono960

4 43019 109

 PLAKAT A3 polskiebazarek 960

polskiebazarek.pl

produktpolskiplus230

 

 

18 38

199

 

prawa0

prawa1

prawa1

prawa3

Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego
im. Krzysztofa Kluka w Rudce

Adres:
ul. Ossolińskich 1, 
17-123 Rudka, woj. podlaskie

e-mail: zsckr.rudka@o2.pl
telefon: (085) 739 40 15