Pożegnanie uczniów klas czwartych

126,, Nie wierzyłem, że przejdę ten most,
I gdy stoję już na drugim brzegu,
Nie wierzę, że przeszedłem."
L. Staff,, Most"

Wszystko ma swój początek i koniec. Czas zmagań czwartoklasistów zakończył się sukcesem. Dziś ostatni szkolny dzień, ostatnie spotkanie z przyjaciółmi, ostatnia uroczystość wspólnie przeżywana w murach tej szkoły. Szkoły, którą każdy z Was współtworzył i sprawiał, że jest ona właśnie taka, a nie inna. Każdy z Was zostawia tu kawałek siebie, swoje przyjaźnie i sympatie, marzenia i tęsknoty, radość sukcesów i gorycz porażek.
24 kwietnia 2015r. w naszej szkole odbyło się pożegnanie uczniów klas maturalnych. Uroczystość rozpoczęła się przemówieniem Pani Dyrektor Haliny Leszczyńskiej. Wyróżniający się uczniowie otrzymali nagrody książkowe oraz dyplomy za bardzo dobre wyniki w nauce, zaangażowanie i godne reprezentowanie szkoły. Sportowców nagrodzono pamiątkowymi statuetkami. Uczennica klasy Technikum Żywienia Anna Niemyjska otrzymała Nagrodę Dyrektora Szkoły, natomiast rodzice nagrodzonych uczniów listy gratulacyjne.
Absolwenci podziękowali swoim wychowawcom, dyrekcji, nauczycielom i pracownikom za trud włożony w ich kształcenie i wychowanie.
Uroczystość uświetnił program artystyczny przygotowany przez uczniów kl. III TA/TR i III TŻ oraz szkolne koło teatralne. Absolwentom życzymy powodzenia na maturze i egzaminach zawodowych.
Życzymy Wam szerokiej drogi! Jesteśmy przekonani, że gdziekolwiek rzuci Was los, będziecie godnie reprezentować naszą szkołę. Pamiętajcie też, że jej drzwi będą dla Was zawsze otwarte.

logo w