MENU UCZNIA

BAZA SZKOŁY

 edukacjam3m

listyizyczm

to warto wiedziecm

OGŁOSZENIA

ARCHIWUM

Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Krzysztofa Kluka w Rudce na Jarmarku św. Wojciecha i Święcie Lasu w Ciechanowcu.

128W tym roku już po raz kolejny wzięliśmy udział w Święcie Lasu połączonym z Jarmarkiem św. Wojciecha obchodzonym 10 maja 2015 r. w Muzeum Rolnictwa w Ciechanowcu.

Przy takiej okazji nie mogło tam zabraknąć uczniów i nauczycieli Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Krzysztofa Kluka w Rudce – jedynej na tym terenie szkoły prowadzonej przez Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi. Specjalnie na ten dzień przygotowaliśmy dwa stoiska. Jedno przedstawiało dorobek szkoły i aktualną ofertę edukacyjną. Na drugim, znacznie większym, zaprezentowano pokaz kulinarny potraw z płodów runa leśnego. Wszystkie potrawy zostały przygotowane przez nauczycieli i uczniów ZS CKR w Rudce, dzięki czemu Szkoła miała doskonałą możliwość zaprezentowania praktycznych umiejętności swoich uczniów. Oba stoiska cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem zwiedzających, a goście byli usatysfakcjonowani smakiem degustowanych potraw.
Udział ZS CKR w Rudce w Święcie Lasu i Jarmarku św. Wojciecha zaznaczył się również w programie artystycznym. Uczniowie wystawili na scenie widowisko słowno-muzyczne „Pogwarki leśne...", nawiązujące do obchodzonego święta. Spektakl przyciągnął licznych widzów, którzy bawili się przy ludowych piosenkach wykonywanych przez szkolny zespół wokalny „Septyma".

galeriafoto

 produktpolskiplus230

 

 

18 38

199

 

prawa0

prawa1

prawa1

prawa3

kk230

Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego
im. Krzysztofa Kluka w Rudce

Adres:
ul. Ossolińskich 1, 
17-123 Rudka, woj. podlaskie

e-mail: zsckr.rudka@o2.pl
telefon: (085) 739 40 15