MENU UCZNIA

BAZA SZKOŁY

 edukacjam3m

help3m

listyizyczm

to warto wiedziecm

OGŁOSZENIA

ARCHIWUM

Młodzież szkół rolniczych ambasadorem przedsiębiorczości na obszarach wiejskich

132W dniach od 15 do 17 maja uczniowie ZSCKR w Rudce wraz z opiekunami wyjechali do Krakowa aby wziąć udział w szkoleniu zorganizowanym na zlecenie Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi: „Młodzież szkół rolniczych ambasadorem przedsiębiorczości na obszarach wiejskich".
Szkolenie miało na celu promowanie przedsiębiorczości w środowiskach lokalnych poprzez aktywizację uczniów szkół rolniczych na rzecz rozwoju. Podczas interesujących wykładów i warsztatów uczniowie mieli możliwość zdobycia wiedzy niezbędnej przy otwieraniu własnej działalności gospodarczej, a także poznania technik autoprezentacji oraz marketingu. W ramach zajęć terenowych odwiedziliśmy gospodarstwo rolne oraz niepubliczne przedszkole, których właściciele opowiadali jak skutecznie ubiegać się o fundusze unijne.
Choć szkolenie było naprawdę absorbujące, udało się nam wygospodarować trochę czasu na zwiedzanie Krakowa. Miasto, jego zabytki i niepowtarzalna atmosfera wywarły na nas ogromne wrażenie.
Zaangażowanie, zdyscyplinowanie oraz ujmująca osobowość naszych uczniów zrobiła tak duże wrażenie na organizatorach szkolenia, że Dyrektor Projektu Pan Ben Sassi osobiście zadzwonił z gratulacjami do Pani Dyrektor Haliny Leszczyńskiej. Z naszej strony chcieliśmy podkreślić, że to interesujące zajęcia, wspaniała atmosfera w trakcie szkolenia oraz zaangażowanie organizatorów pozwoliły naszym uczniom pokazać się z ich najlepszej strony.

galeriafoto

ue2

kliknij6

corono960

4 43019 109

 PLAKAT A3 polskiebazarek 960

polskiebazarek.pl

produktpolskiplus230

 

 

18 38

199

 

prawa0

prawa1

prawa1

prawa3

Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego
im. Krzysztofa Kluka w Rudce

Adres:
ul. Ossolińskich 1, 
17-123 Rudka, woj. podlaskie

e-mail: zsckr.rudka@o2.pl
telefon: (085) 739 40 15