Biegi uliczne 2015

bp 48 20150527 1521417012Dnia 15 maja 2015 r., zgodnie już z kilkuletnią tradycją, odbyły się w Rudce biegi uliczne, których celem było uczczenie 224 rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja, oraz popularyzacja zdrowego - sportowego stylu życia.
Organizatorem imprezy jest Urząd Gminy Rudka, przy współpracy z naszą szkołą, oraz ZS im. Jana Pawła II w Rudce, a koordynatorem -opiekun boiska Orlik – pan Michał Zarzecki.
W biegach uczestniczyło około 150 uczniów z obu rudzkich szkół. Na zakończenie odbyła się uroczysta dekoracja zwycięzców. Medale w poszczególnych kategoriach wiekowych wręczali wójt gminy Rudka – pan Andrzej Anusiewicz, oraz panie dyrektorki - Halina Leszczyńska i Danuta Kresso.
Nad bezpieczeństwem zawodników czuwała Policja i OSP w Rudce, a opiekę medyczną zapewnił miejscowy ośrodek zdrowia, za co bardzo dziękujemy.
Kolejność w kategorii szkół ponadgimnazjalnych:

Dziewczęta
I – Anna Marczuk kl. III TŻ