MENU UCZNIA

BAZA SZKOŁY

 edukacjam3m

help3m

listyizyczm

to warto wiedziecm

OGŁOSZENIA

ARCHIWUM

Zakończenie Roku Szkolnego 2014/15

140„Na świadectwach, wzbici w radość, odlecieli uczniowie, drży powietrze po ich śmigłym zniku...
Wakacje, panie profesorze! (...)"
Julian Przyboś

 

Za nami rok szkolny 2014/2015, przed nami .... kolejny, ale między nimi to upragnione coś – WAKACJE !!! Gdzieś przeczytałam, że gdyby wakacje trwały cały rok, nie docenialibyśmy ich w pełni, bo coś, co mamy na co dzień, nie jest tak pożądane jak rzadkość. I to chyba prawda, ponieważ oczekiwanie pomieszane z niecierpliwością towarzyszyło wszystkim od samego rana, by w końcu w piątkowe południe dać upust radosnym okrzykom „Szczęśliwych wakacji, do zobaczenia we wrześniu!"
Zanim jednak pobiegliśmy „utopić się" w promieniach wakacyjnego słońca, spotkaliśmy się na auli, by rok szkolny zakończyć oficjalnie i uroczyście. Towarzyszyli nam rodzice, dla których ten dzień był szczególny oraz zaproszeni goście: ks. Proboszcz Andrzej Kiersnowski, p. Grzegorz Marek Godlewski, p. Halina Boratyńska, p. Tadeusz Bobel. Na spotkanie z nami przybył, jak zwykle niezawodny, ks. Błażej Samociuk.
Na początku uroczystości został odczytany list Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi p. Marka Sawickiego, przesłany z okazji zakończenia roku szkolnego do nauczycieli szkół rolniczych, uczniów i rodziców. Do tych samych osób swoje słowa skierowała pani Dyrektor Halina Leszczyńska. Uczniowie usłyszeli podziękowania za trud i wysiłek, który towarzyszył im przez 10 miesięcy nauki, jeszcze raz przyjęli gratulacje za odniesione sukcesy, które są ich osobistym zwycięstwem, ale jednocześnie promują szkołę. Uczniowie, którzy ciężko pracowali przez cały rok i osiągnęli wysokie wyniki w nauce, oraz ci, którzy posiadane talenty przekuli na sukcesy swoje
i szkoły, otrzymali z rąk Pani Dyrektor świadectwa, nagrody i puchary, a ich rodzice odebrali listy gratulacyjne.
Szczególnie ciepłe słowa podziękowania i życzenia zasłużonego odpoczynku skierowała Pani Dyrektor do nauczycieli, wychowawców, kadry kierowniczej i pracowników szkoły.
Do rodziców tego dnia popłynęły wyrazy uznania za uwieńczone sukcesem wychowanie dzieci oraz słowa podziękowania za współpracę. Wszyscy zaś otrzymaliśmy życzenia wspaniałych wakacji.
Miłym akcentem ceremonii były wystąpienia zaproszonych gości: ks. Proboszcza,
p. Nadleśniczego oraz p. Haliny Boratyńskiej, która oprócz przekazania osobistych serdeczności odczytała życzenia skierowane przez p. Wójta Andrzeja Anusiewicza. W imieniu rodziców głos zabrała Przewodnicząca Rady Rodziców p. Dorota Łempicka. Zwracając się do dyrekcji, nauczycieli i wychowawców podziękowała wszystkim za trud pedagogiczny i wychowawczy oraz życzyła zasłużonego wypoczynku i udanych wakacji.
Nie mogło zabraknąć i uczniowskich powinszowań. Z przejęciem i najpiękniej jak można było Magda, Ania i Wojtek wypowiedzieli głośno słowa podziękowań i życzeń, które tego dnia wszyscy uczniowie mieli w swoich myślach.
Dopełnieniem uroczystości była muzyka i utrzymane w konwencji humorystycznej przedstawienie historii minionego roku szkolnego.
Nadeszła więc pora na odpoczynek i przygodę, nie zapomnijcie jednak o rozsądku i bezpieczeństwie!
Udanych wakacji!!
Pedagog

galeriafoto

ue2

kliknij6

corono960

4 43019 109

 PLAKAT A3 polskiebazarek 960

polskiebazarek.pl

produktpolskiplus230

 

 

18 38

199

 

prawa0

prawa1

prawa1

prawa3

Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego
im. Krzysztofa Kluka w Rudce

Adres:
ul. Ossolińskich 1, 
17-123 Rudka, woj. podlaskie

e-mail: zsckr.rudka@o2.pl
telefon: (085) 739 40 15