Wyjazd wakacyjny.

141W dniach 29 czerwca - 3 lipca 2015 r., 16 uczniów naszej szkoły wraz z opiekunami wyjechało na wycieczkę w góry, która była formą nagrody za aktywną pracę na rzecz szkoły.

Zostaliśmy zakwaterowani w zaprzyjaźnionym internacie ZSCKR w Mokrzeszowie. Podczas wycieczki zwiedzaliśmy Świdnicę, Jelenią Górę, Krzeszów, Karpacz, Kowary i Wambierzyce. Największą atrakcją było zwiedzanie Sztolni Walimskich oraz Parku Miniatur Zabytków Dolnego Śląska. Zdobyliśmy swoje pierwsze szczyty górskie: Wielką Sowę i Sokolika Dużego. Wiele emocji dostarczyło nam również zwiedzanie Zamku w Bolkowie, Adrszpaskie Ściany i Broumowskie Ściany w Czechach.
Pogoda i dobre nastroje dopisywały każdego dnia. Wróciliśmy do domu pełni wrażeń i niezwykłych wspomnień. Poznaliśmy uroki gór, za co jesteśmy bardzo wdzięczni Dyrekcji szkoły.

Uczestnicy wycieczki

logo w