MENU UCZNIA

BAZA SZKOŁY

 edukacjam3m

listyizyczm

to warto wiedziecm

OGŁOSZENIA

ARCHIWUM

NA JARMARKU ŚWIĘTEGO WOJCIECHA W CIECHANOWCU

92W dniu 24.04.2016 grupa uczniów wraz z opiekunami reprezentowała naszą szkołę na organizowanym od blisko dwóch dekad Jarmarku Świętego Wojciecha w Ciechanowcu. Uczniowie ubrani w stroje z czasów bytowania Ossolińskich w Rudce, chętnie udzielali informacji o kierunkach kształcenia w naszej szkole. Piękny śpiew zespołu muzyczno - wokalnego,, Septyma" umilał czas zwiedzającym i przywracał w pamięci dawne piosenki biesiadne. Koreczki serowe, serniczek ciepła herbata i kawa serwowane przez naszych uczniów sprzyjały spotkaniom towarzyskim wokół naszego stoiska. Zapraszamy do obejrzenia fotoreportażu z wyjazdu do Ciechanowca.

galeriafoto

 produktpolskiplus230

reforma960

 

18 38

logo erasmusv4

199

 

prawa0

prawa1

prawa1

prawa3

kk230

Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego
im. Krzysztofa Kluka w Rudce

Adres:
ul. Ossolińskich 1, 
17-123 Rudka, woj. podlaskie

e-mail: zsckr.rudka@o2.pl
telefon: (085) 739 40 15