MENU UCZNIA

BAZA SZKOŁY

 edukacjam3m

listyizyczm

to warto wiedziecm

OGŁOSZENIA

ARCHIWUM

Zielone Agro Show

113W niedzielę 5 czerwca uczniowie ZSCKR w Rudce mieli okazję odwiedzić wystawę Zielone Agro Show w Ułężu zorganizowaną przez Polską Izbę Gospodarczą Maszyn i Urządzeń Rolniczych.

 

Wystawa dała możliwość zapoznania się z najnowszymi maszynami do zbioru i konserwacji traw z użytków zielonych. Nie zabrakło również firm zajmujących się sprzedażą nawozów, środków ochrony roślin, pasz oraz innych materiałów wykorzystywanych w rolnictwie. Wystawie towarzyszyły pokazy polowe maszyn. Mogliśmy więc podziwiać techniki zbioru traw wraz z niepowtarzalnym wyścigiem kosiarek dyskowych reprezentowanych przez konkurencyjne firmy. Odbył się również pokaz techniki zakiszania traw z wykorzystaniem pras belujących i przyczep samozbierających który tłumnie zgromadził zainteresowanych. Pogoda nam dopisała dzięki czemu mogliśmy cieszyć się zwiedzaniem wystawy w świetnych nastrojach z którymi wróciliśmy do domów.
Targi Zielone Agro Show są imprezą cykliczną która wędruje w różne rejony naszego kraju więc pełni ekscytacji czekamy za rok na kolejną edycję.

galeriafoto

 produktpolskiplus230

 

 

18 38

199

 

prawa0

prawa1

prawa1

prawa3

kk230

Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego
im. Krzysztofa Kluka w Rudce

Adres:
ul. Ossolińskich 1, 
17-123 Rudka, woj. podlaskie

e-mail: zsckr.rudka@o2.pl
telefon: (085) 739 40 15