MENU UCZNIA

BAZA SZKOŁY

 edukacjam3m

help3m

listyizyczm

to warto wiedziecm

OGŁOSZENIA

ARCHIWUM

Zielone Agro Show

113W niedzielę 5 czerwca uczniowie ZSCKR w Rudce mieli okazję odwiedzić wystawę Zielone Agro Show w Ułężu zorganizowaną przez Polską Izbę Gospodarczą Maszyn i Urządzeń Rolniczych.

 

Wystawa dała możliwość zapoznania się z najnowszymi maszynami do zbioru i konserwacji traw z użytków zielonych. Nie zabrakło również firm zajmujących się sprzedażą nawozów, środków ochrony roślin, pasz oraz innych materiałów wykorzystywanych w rolnictwie. Wystawie towarzyszyły pokazy polowe maszyn. Mogliśmy więc podziwiać techniki zbioru traw wraz z niepowtarzalnym wyścigiem kosiarek dyskowych reprezentowanych przez konkurencyjne firmy. Odbył się również pokaz techniki zakiszania traw z wykorzystaniem pras belujących i przyczep samozbierających który tłumnie zgromadził zainteresowanych. Pogoda nam dopisała dzięki czemu mogliśmy cieszyć się zwiedzaniem wystawy w świetnych nastrojach z którymi wróciliśmy do domów.
Targi Zielone Agro Show są imprezą cykliczną która wędruje w różne rejony naszego kraju więc pełni ekscytacji czekamy za rok na kolejną edycję.

galeriafoto

ue2

kliknij6

corono960

4 43019 109

 PLAKAT A3 polskiebazarek 960

polskiebazarek.pl

produktpolskiplus230

 

 

18 38

199

 

prawa0

prawa1

prawa1

prawa3

Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego
im. Krzysztofa Kluka w Rudce

Adres:
ul. Ossolińskich 1, 
17-123 Rudka, woj. podlaskie

e-mail: zsckr.rudka@o2.pl
telefon: (085) 739 40 15