MENU UCZNIA

BAZA SZKOŁY

 edukacjam3m

listyizyczm

to warto wiedziecm

OGŁOSZENIA

ARCHIWUM

Po Wer 27.03.2017

103W dniu 27 marca, wszystkie osoby zakwalifikowane do wyjazdu na staże w zagranicznych przedsiębiorstwach w Hiszpanii uczestniczyły w zajęciach pedagogicznych, które prowadziła Karolina Korol. Uczniowie praktycznie doświadczyli na czym polega przywództwo, praca w grupie, rozwiązywanie konfliktów czy asertywność i wyrażanie własnych emocji. Wszystkie te umiejętności są niezwykle istotne w trakcie zagranicznych wyjazdów. Przed uczniami jeszcze dwa spotkania językowe i kulturowe oraz organizacyjne.
Zapraszamy do zapoznania się z galerią zdjęć.

galeriafoto

 

logo w2

199

 

prawa0

prawa1

prawa1

prawa3

kk230

Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego
im. Krzysztofa Kluka w Rudce

Adres:
ul. Ossolińskich 1, 
17-123 Rudka, woj. podlaskie

e-mail: zsckr.rudka@o2.pl
telefon: (085) 739 40 15