MENU UCZNIA

BAZA SZKOŁY

 edukacjam3m

help3m

listyizyczm

to warto wiedziecm

OGŁOSZENIA

ARCHIWUM

Dzień Otwarty w ZSCKR w Rudce

12527 kwietnia 2017 roku w Zespole Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. K. Kluka w Rudce odbył się Dzień Otwarty.

Odwiedzili nas i zapoznali się z bogatą ofertą kształcenia w naszej szkole uczniowie okolicznych gimnazjów pod opieką wychowawców. Frekwencja dopisała! Wśród gości znaleźli się także niektórzy dyrektorzy tychże szkół i rodzice uczniów. Interesujący program Dnia Otwartego zakładał zapoznanie uczniów z ofertą kształcenia, zwłaszcza zawodowego. Zaprezentowano nowoczesną bazę dydaktyczną, wyposażone profesjonalnie pracownie przedmiotowe i inne obiekty szkolne. Uczniowie gimnazjów odbyli interesującą wycieczkę po szkolnych korytarzach, zwiedzali pracownie, internat, szkolne gospodarstwo, park maszynowy, halę sportową. Na różnych etapach tej wycieczki czekały na nich słodkie nagrody za udział w konkursach. Zwycięzcy konkursów, które odbyły się w pracowni produkcji zwierzęcej, pracowni żywienia, zielonej pracowni i na hali sportowej, zostali nagrodzeni na zakończenie spotkania. Występ zespołu tańca nowoczesnego był zwieńczeniem tegorocznego Dnia Otwartego w ZSCKR w Rudce.
Zapraszamy do naszej szkoły wszystkich zainteresowanych uczniów gimnazjów i ich rodziców. A teraz zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z Dnia Otwartego w Rudce.

galeriafoto

ue2

kliknij6

corono960

4 43019 109

 PLAKAT A3 polskiebazarek 960

polskiebazarek.pl

produktpolskiplus230

 

 

18 38

199

 

prawa0

prawa1

prawa1

prawa3

Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego
im. Krzysztofa Kluka w Rudce

Adres:
ul. Ossolińskich 1, 
17-123 Rudka, woj. podlaskie

e-mail: zsckr.rudka@o2.pl
telefon: (085) 739 40 15