MENU UCZNIA

BAZA SZKOŁY

 edukacjam3m

help3m

listyizyczm

to warto wiedziecm

OGŁOSZENIA

ARCHIWUM

Lekcja ekologii

17 16Uczniowie pierwszych klas w ramach wyjazdu integracyjnego i corocznej akcji „Sprzątanie Świata – Polska” wzięli udział wraz z wychowawcami 27 września 2017 roku w zorganizowanej w terenie lekcji „Znaczenie ekologii we współczesnym świecie – funkcje lasu” w rezerwacie przyrody w Korycinach.

Uczniowie zwiedzili ścieżkę edukacyjną „Dębowy las” i szkółkę leśną „Koryciny”. Przy tej okazji zwrócono uwagę na właściwe zachowanie się ludzi odwiedzających skupiska leśne, dbanie o czystość w lasach i ponowne wykorzystywanie odpadów w myśl hasła tegorocznej akcji ‘Nie ma śmieci – są surowce”. Mamy nadzieję, że również dzięki takim działaniom edukacyjnym w przyszłości będzie inna świadomość, ludzie nie będą wyrzucać śmieci do lasu, czy rzeki. I wszyscy będziemy mogli cieszyć się pięknem otaczającej nas przyrody.

 ue2

produktpolskiplus230

 

 

18 38

199

 

prawa0

prawa1

prawa1

prawa3

kk230

Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego
im. Krzysztofa Kluka w Rudce

Adres:
ul. Ossolińskich 1, 
17-123 Rudka, woj. podlaskie

e-mail: zsckr.rudka@o2.pl
telefon: (085) 739 40 15