MENU UCZNIA

BAZA SZKOŁY

 edukacjam3m

listyizyczm

to warto wiedziecm

OGŁOSZENIA

ARCHIWUM

Po wiedzę na Agro Show…

17 1722 września młodzież z klas Technikum Rolniczego i Technikum Agrobiznesu ZSCKR w Rudce odwiedziła Międzynarodową Wystawę Rolniczą Agro Show w Bednarach.

W tym roku była to już XIX edycja tych targów. Warto zauważyć, że jest to największa tego typu wystawa plenerowa w Europie. Wystawcy jak zwykle stanęli na wysokości zadania i profesjonalnie przygotowali swoje stoiska.
Uczniowie podczas zwiedzania mieli możliwość zapoznania się z nowinkami dedykowanymi branży rolniczej. Kompleksową ofertę maszyn, nawozów, nasion i środków ochrony roślin zaprezentowało ponad 800 dobrze znanych na rynku firm z kilkunastu krajów.
Dużym zainteresowaniem cieszyły się także liczne konkursy skierowane do młodzieży, jak też pokazy sprzętu rolniczego na ringu.

galeriafoto

 

reforma960

 

18 38

logo erasmusv4

199

 

prawa0

prawa1

prawa1

prawa3

kk230

Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego
im. Krzysztofa Kluka w Rudce

Adres:
ul. Ossolińskich 1, 
17-123 Rudka, woj. podlaskie

e-mail: zsckr.rudka@o2.pl
telefon: (085) 739 40 15